Pridať firmu zdarma Pridať firmu zdarma Pridať firmu zdarma Pridať firmu zdarma Pridať firmu zdarma

KATALÓG FIRIEM SLUŽIEB - Prezentácie firiem úplne zadarmo.

Pondelok 25. marca 2019   |   sviatok má Marián   |   Kurzy - CZK: 25.746 Kč   GBP: 0.903 £   USD: 1.158 $    |   Posledné správy: Kiskova firma sa nesprávala...

O nás

 

img-about-us.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 img-logo.jpg

Katalóg Firmy-sluzby.sk

Či už podnikáte v akomkoľvek odvetví je v dnešnej dobe kľúčové, aby Vašu firmu ľudia našli na internete. Ucelený internetový katalóg firiem FIRMY-SLUZBY.SK je tým najvhodnejším riešením, pretože sa špecializuje iba a výhradne na kvalitnú prezentáciu firiem z celej Slovenskej republiky. Našou prioritou je rovnoprávnosť prezentovania firiem bez ohľadu na ich zisk a postavenie na trhu. Podmienky pre prezentáciu firiem sú v našom katalógu nastavené tak, aby dochádzalo pomocou katalógu k rozvoju Vašej firmy formou zviditeľnenia na internete a následnému nárastu potencionálnych zákazníkov. Naša obchodná politika má za hlavný cieľ jediné: maximálnu kvalitu prezentácie Vašej firmy, rovnoprávnosť medzi všetkými firmami zaradenými v databáze, rovnoprávnosť pri možnosti inzerovania a využívania ďaľších služieb a v poslednom a najdôležitejšom rade nezaťažovania Vášho rozpočtu nezmyselnými poplatkami za naše služby.

Vývoj nášho katalógu firiem FIRMY-SLUZBY.SK je neustále v pohybe. Pripravujeme pre Vás už čoskoro ďaľšie možnosti na základe ktorých budete môcť svoju prezentáciu v internetovom katalógu firiem opäť posunúť o krok vpred.
                                                                   
                                                                                                                                                      
Vaša maximálna spokojnosť je pre nás signálom úspechu a zmyslom celého projektu.

 

 

Katalóg a jeho prednosti

Všetci zákazníci, zaradení do nášho katalógu, pravideľne rotujú od prvej pozície svojich kategórií a lokalít na pozíciu následujúca. Po náhodnom časovom intervale, ktorý sa nastavuje každý deň sa posúva firma na následujúcu pozíciu. Týmto zaručujeme rovnoprávnosť a prehladnosť nášho katalógu pre Všetkých podnikateľov zo Slovenkej republiky. Toto pravidlo je pevne zakotvené v bodoch spoločnosti a patrí medzi stavebné piliere celehé projektu.


Vedenie Spoločnosti

 

Václava Krátká

IČO: 64178226

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizovať firmu         Aktualizovať zákazku